ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sınav ile Öğrenci Alacak Okullarımız
Bakanlığımız tarafından açıklanan kılavuzda, ilçemizde sınavla öğrenci alacak okullarımıza Ünye Anadolu İmam Hatip Lisesi 2021-2022 eğitim öğretim yılından itibaren dahil oldu. Liselere Geçiş Sistemi kapsamında 6 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilecek merkezî sınavın başvuru ve uygulama kılavuzu Bakanlığımız tarafından açıklanmıştır. İlçemizde sınavla öğrenci alan mevcut okullarımıza Ünye Anadolu İmam Hatip Lisesi de bir sınıfla eklenmiştir.![2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sınav ile Öğrenci Alacak Okullarımız](/meb_iys_dosyalar/2021_04/08162220_IMG_20210408_161325.jpg)