2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI HAZİRAN DÖNEMİ MESLEKİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
![2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI HAZİRAN DÖNEMİ MESLEKİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR](/www/images/mansetresim.png)
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen Haziran dönemi mesleki çalışma programı, öğretmenlerin gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor. Öğretmenlerimiz, 24 Haziran'da başlayan program kapsamında, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Öğretim Programlarını inceleyerek çeşitli eğitim seminerlerine ve atölye çalışmalarına katılarak mesleki bilgi ve becerilerini güncelliyor. Gerçekleştirilen eğitimlerle, öğretmenlerin yeni eğitim öğretim yılına daha donanımlı bir şekilde hazırlanmalarını amaçlanmaktadır. Mesleki çalışma programı, 28 Haziran 2024 tarihinde sona erecektir.