ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvalarında Öğrencilerimizin Büyük Başarısı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çerçevesinde düzenlenen Satranç Turnuvalarında; *14 yaş altı kategorisinde Atatürk Ortaokulu öğrencimiz Erdem KARAGÖZ il birincisi, *9-10 yaş kategorisinde İnönü İlkokulu öğrencimiz Gökalp Ege DEMİR il ikincisi, *8 yaş kategorisinde Anafarta İlkokulu öğrencimiz Mustafa Berk ÖRTÜCÜ il üçüncüsü olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.![23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvalarında Öğrencilerimizin Büyük Başarısı](/www/images/mansetresim.png)