ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası
24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle ilçemizde voleybol turnuvası düzenlenmiştir.![24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_17120015_kapak.jpg)
16 takımın katılımıyla Mustafa Rakım Anadolu Lisesi Spor Salonunda turnuva başlamış ve maçlar tüm hızıyla devam etmektedir. Turnuvaya katılan tüm takımlara, hakem olarak görev alan beden eğitimi öğretmenlerimiz ile organizasyonda büyük emeği geçen Şube Müdürümüz Hasan MUTLU’ya teşekkür ederiz.