25-26-27 Eğitim Bölgeleri Müdürler Toplantısı
İlçemiz Atatürk Anadolu Lisesi, Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğünde Eğitim Bölgeleri Okul Müdürleri ile bilgilendirme toplantısı yapıldı.![25-26-27 Eğitim Bölgeleri Müdürler Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_24113141_20160621_133920.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan MUTLU ve Eğitim Bölgesi Okul Müdürlerinin katılımıyla bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.
Toplantıda aşağıdaki gündem maddeleri görüşülmüştür.
1- TEOG ve YGS Analizleri,
2- 25.05.2016 tarihli İl MEM toplantı gündem maddeleri,
3- Başarı Belgeleri hazırlanan öğretmenlerimizin belgelerini öğretmenlerimiz tatile çıkmadan Belgelerinin onlara ulaştırılması, Üstün Başarı Ödülü almaya hak edenleri en kısa zamanda tespitinin yapılması,
4- İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Öğretmen performans değerlendirmesi yapmayan okullar var uyarısı olduğu,
5- Okullarımızın çatı ve çevre temizliği ile sıraların silinme işleminin yaz döneminde yapılması,
6- TEOG tercihlerinde Ünye´deki okulların tercih edilmesi için çalışma yapılması hususları görüşülmüştür.