ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun
Cumhuriyeti´nin kuruluşunun 92. yılını kutladığımız bugün, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk´ü, O´nun kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan şehitlerimizi ve gazilerimizi, minnet ve rahmetle anıyor, tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize şükranlarımı sunarım. Musa ERDEM İlçe Milli Eğitim Müdürü![29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_02094636_29ekimsiirleri1446112868.jpg)