ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun
Cumhuriyetimizin 94 yıl dönümünü kutladığımız bugünde basta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere eşsiz fedakârlıklarıyla milletimizin gönlünde yaşayan bütün şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm milletimizin bayramını içtenlikle kutluyorum. Tamer UYSAL İlçe Milli Eğitim Müdürü![29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun](/meb_iys_dosyalar/2017_05/15095231_20170515_080253.jpg)