ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz TEKNOFEST Finallerinde
![Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz TEKNOFEST Finallerinde](/meb_iys_dosyalar/2023_03/30111938_WhatsApp_Image_2023-03-30_at_11.08.15_1.jpg)
Adnan Menderes MTAL öğretmenimiz Yahya GÜDÜOĞLU danışmanlığında Furkan YİĞİT ve Alper TONKAL öğrencilerimizden oluşan Pars-52 Takımımız, 'Bilgisayarlı Görü ile Servis Yoklama Sistemi' isimli projeleriyle TEKNOFEST Akıllı Ulaşım Kategorisinde tüm aşamaları geçerek Türkiye finallerine katılmaya hak kazanmıştır. Okul idarecilerimizi öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.