ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencimiz Tayfun SEVİNDİK'ten Bilek Güreşi Bölge Şampiyonluğu
![Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencimiz Tayfun SEVİNDİK'ten Bilek Güreşi Bölge Şampiyonluğu](/meb_iys_dosyalar/2023_01/02091500_WhatsApp_Image_2022-12-30_at_17.45.59.jpg)
Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencimiz Tayfun SEVİNDİK, Gümüşhane de yapılan Bilek Güreşi Okullararası Genç Erkekler A Kategorisinde 80 kg sağ kol da bölge şampiyonu olarak Türkiye finallerine katılmaya hak kazanmıştır.Okul idarecilerimizi, öğretmenlerimizi ve öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.