ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Afiş Yarışması İl Birinciliği
Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü'nün Hayat Boyu Öğrenme Haftası ile ilgili açmış olduğu afiş tasarımı yarışmasında Ünye Mürüvvet Vidinli Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı Esra KARABAY ve Bilgisayar Öğretmeni Behiye Ballı'nın hazırlamış olduğu afiş, İl Mili Eğitim Müdürlüğümüzce yapılan değerlendirmede il birincisi seçilerek Genel Müdürlüğümüze gönderilmiştir. Emeği geçen yönetici ve öğretmenlerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.![Afiş Yarışması İl Birinciliği](/meb_iys_dosyalar/2021_05/07173211_IMG_20210507_173141.jpg)