ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Anafarta İlkokulu Kültürel Değerlerimiz Sergisi
İlçemiz Anafarta İlkokulu 4/F sınıfı öğrenci ve velileri tarafından “Kültürel Değerlerimiz” konulu sergi düzenlendi.![Anafarta İlkokulu Kültürel Değerlerimiz Sergisi](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_22155508_20161117_135158.jpg)
İlçemiz Anafarta İlkokulu 4/F sınıfı öğrenci ve velileri tarafından “Kültürel Değerlerimiz” konulu düzenlenen serginin açılışını İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM yaptılar. Öğrencilerin kültürel değerleri bilmesi ve korumasının amaçladığı sergide kıyafetler, bakır araç-gereçler, süslemeler vb kültürel değerler sergilendi.
Serginin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz.