ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Arif Nihat Asya MTAL Koordinatörlüğünde DÖGEP Toplantısı Yapılmıştır
![Arif Nihat Asya MTAL Koordinatörlüğünde DÖGEP Toplantısı Yapılmıştır](/meb_iys_dosyalar/2022_05/07114340_WhatsApp_Image_2022-05-07_at_11.43.16.jpg)
İlçemiz Arif Nihat Asya MTAL Koordinatörlüğünde 28 Nisan 2022 Perşembe günü saat 16:30 da ilçemiz okullarında görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerinin katılımı ile Eğitim, bilimi tarih ve kültürel mirasımız hususunda farkındalık faaliyetleri konusunda uzaktan eğitim yöntemiyle DÖGEP Toplantısı yapılmıştır.