ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bakanlığımızın Hazırlamış Olduğu Dilimizin Zenginlikleri Şöleni Kapsamında Yaşar Gazioğlu İlkokulumuzda Çeşitli Etkinlikler Sergilendi
![Bakanlığımızın Hazırlamış Olduğu Dilimizin Zenginlikleri Şöleni Kapsamında Yaşar Gazioğlu İlkokulumuzda Çeşitli Etkinlikler Sergilendi](/meb_iys_dosyalar/2024_06/11162345_acilisresmi.jpg)
Bakanlığımızın hazırlamış olduğu Dilimizin Zenginlikleri Şöleni kapsamında Yaşar Gazioğlu İlkokulumuzda çeşitli etkinlikler sergilenmiştir.Ünye Kaymakamımız Sn Ayhan IŞIK, Ünye Belediye Başkanımız Sn Hüseyin TAVLI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Özgür TOKGÖZ'ün de katıldığı etkinliklerde öğrencilerimiz birbirinden güzel canlandırmalar sergilediler. Emeklerinden dolayı okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz.