ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Başarıya Ödül”

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, Milli Eğitim Bakanlığı´nın İngilizce eğitimini desteklemek amacıyla kullanıma sunduğu DynEd eğitim sistemini, Ünye´de en çok kullanan öğrenciye hediye ve İngilizce öğretmenine de belge verdiler.
“Başarıya Ödül”

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, Tekkiraz Ortaokulu Müdürü Fatih YILDIZ, İngilizce öğretmeni Duygu ALTUN, 7/B Sınıfı öğrencisi Miray KESKİN ve ailesini makamında ağırladı. Milli Eğitim Bakanlığı´nın İngilizce eğitimini desteklemek amacıyla kullanıma sunduğu DynEd eğitim sistemini, İlçemiz okullarından, 12 saat 9 dakika en çok kullanan Tekkiraz Ortaokulu 7/B sınıfı öğrencisi Miray Keskin´e öğrenciye hediye veren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz yanı sıra İngilizce öğretmeni Duygu ALTUN’a da “Başarı Belgesi” verdiler. 

           Konuyla ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, "DynEd İngilizce eğitim sistemi bakanlığımız tarafından tüm okullarımızda uygulanmaktadır. Sistemin temel amacı okullarda öğretilen yabancı dil İngilizce eğitimini desteklemek. Çocukların bu sistemle beraber konuşma becerisini, sesleri telaffuzları daha iyi hale getirmesi amaçlanıyor. Tabi tüm okullarımızda bunun daha çok yaygınlaştırılması için çalışmalar var. Bu kapsamda DynEd´i Ünye´de en çok kullanan Tekkiraz Ortaokulumuzdan 7/B sınıfı öğrencisi Miray Keskin eğitim ve öğretim yılı boyunca sistemi toplam 12 saat 9 dakika kullanmış. Kendisini bu sistemi en çok kullanan öğrenci olmasından dolayı tebrik ediyorum. İnşallah Miray´ın diğer öğrencilere, Öğretmenlerimiz ise diğer öğretmenlerimize örnek teşkil eder" dediler.

22-06-201622-06-201622-06-201622-06-2016

                                                    22-06-2016

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.