ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bayram Mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM´ in Kurban Bayramı Mesajı![Bayram Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2014_10/k_02172305_20140919_112940.jpg)
Bayramlar, bireyleri birbirine yakınlaştıran, sıkıntılarından uzaklaştıran, sevgi, saygı, dostluk, barış, birlik, beraberlik ve yardımlaşma duygularının pekiştiği müstesna günlerdir.
İdrak edeceğimiz Kurban Bayramı’nın; kardeşlik, bütünleşme ve dayanışmamıza katkıda bulunmasını temenni eder, bu duygu ve düşüncelerle; fedakârca ve özverisini esirgemeden hizmet veren tüm eğitim çalışanlarımızın, sevgili öğrencilerimizin ve halkımızın kurban bayramını en içten duygularımla kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.