ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cumhuriyetimizin 100.Yılı Kutlamaları Kapsamında Ünye Anaokulumuzda Sergi Açılışı Gerçekleştirilmiştir
![Cumhuriyetimizin 100.Yılı Kutlamaları Kapsamında Ünye Anaokulumuzda Sergi Açılışı Gerçekleştirilmiştir](/meb_iys_dosyalar/2023_10/27151847_WhatsApp_Image_2023-10-27_at_15.12.06_3.jpg)
Cumhuriyetimizin 100.Yılı kutlamaları kapsamında Ünye Anaokulumuzun hazırladığı Bayrak,Atatürk ve Cumhuriyetin 100.yılı temalı etkinliklerin sergi açılışı gerçekleştirilmiştir. Emeği geçen tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve okul idarecilerimize teşekkür ederiz.