ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cumhuriyetin 100. Yılında Yüz Zeka Küpü Rübik Küp Çözme Yarışması Düzenlenmiştir
![Cumhuriyetin 100. Yılında Yüz Zeka Küpü Rübik Küp Çözme Yarışması Düzenlenmiştir](/meb_iys_dosyalar/2023_10/26150711_WhatsApp_Image_2023-10-26_at_15.00.43_2.jpg)
Ünye Bilim ve Sanat Merkezimiz Kordinesinde, Anafarta İlkokulumuz ve Şehit Fatih Efiloğlu İlkokulumuzun destekleriyle düzenlenen. Cumhuriyetin 100. Yılında Yüz Zeka Küpü Rübik Küp Çözme Yarışması Anafarta İlkokulu'nda gerçekleşmiştir. Derece elde eden ve katılım sağlayan tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve okul yöneticilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.