ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dilimizin Zenginlikleri Projesi Kapanış Şöleni Etkinlikleri Kapsamında Ünye İmam Hatip Ortaokulumuz'da Şiir Gecesi Düzenlendi
![Dilimizin Zenginlikleri Projesi Kapanış Şöleni Etkinlikleri Kapsamında Ünye İmam Hatip Ortaokulumuz'da Şiir Gecesi Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2024_06/12135525_acilis.jpg)
Dilimizin Zenginlikleri Projesi Kapanış Şöleni Etkinlikleri kapsamında Ünye İmam Hatip Ortaokulumuz tarafından Şiir Gecesi düzenlenmiştir. Emeklerinden dolayı okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz.