ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dilimizin Zenginlikleri Projesi Kapsamında Gölevi Anaokulumuzda Çeşitli Etkinlikler Düzenlenmiştir
![Dilimizin Zenginlikleri Projesi Kapsamında Gölevi Anaokulumuzda Çeşitli Etkinlikler Düzenlenmiştir](/meb_iys_dosyalar/2024_01/08150128_whatsappimage20240108at13.36.431.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından yürütülen Dilimizin Zenginlikleri projesi kapsamında Gölevi Anaokulumuzda etkileşimli kitap okuma etkinlikleri, pano çalışmaları ve veli bilgilendirme toplantıları devam etmektedir. Değerli çalışmalarından dolayı okul idarecilerimizi, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.