ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DÖGEP) Din Kültürü Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Planı Toplantısı
![DÖGEP) Din Kültürü Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Planı Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2022_03/16101850_IMG-20220315-WA0003_2.jpg)
İlçemiz Meçhul Asker Ortaokulu koordinatörlüğünde, 15 Mart 2022 Salı günü, saat 15.00'da İlçemiz Din Kültürü Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin katılımı ile " Kur'an öğretiminde verimlilik, Kur'an-ı Kerim öğretim yöntem ve teknikleri" konusunda (DÖGEP) Din Kültürü Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Planı toplantısı yapıldı. Uzaktan eğitim yöntemiyle yapılan toplantıya ellialtı (56) Din Kültürü Ahlak Bilgisi öğretmeni katıldı.