ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DÖGEP (Din Kültürü Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı)
05 Kasım 2020 tarihinde uzaktan eğitim yöntemi ile Din Kültürü Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Planı toplantısı ve söyleşişi yapıldı. Yapılan toplantı ve söyleşide "DKAB öğretiminde yapılan yaygın hatalar, yaşanan sorunlar, ihtilaflı konular ve eleştiriler; çözüm önerileri ve temel yaklaşım" konusu İlçemizden 17 öğretmenin katılımı ile işlendi.![DÖGEP (Din Kültürü Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı)](/meb_iys_dosyalar/2020_11/06154639_IMG-20201106-WA0005-dogep_toplantYsY.jpg)