ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DÖGEP Söyleşisi Ve Toplantısı
İlçemiz Ünye İmam Hatip Ortaokulu Koordinatörlüğünde, 27 Mayıs 2021 saat 10.00'da İlçemizde okullarında görev yapan Din Kültürü Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin katılımı ile "Öğrencilerin ilgi, istidat ve kabiliyetlerinin keşfedilmesi, etkili rehberlik ve doğru yönlendirme" konularında uzaktan eğitim yoluyla DÖGEP (DKAB Öğretmen Gelişim Programı ) toplantısı ve söyleşisi yapıldı. Uzaktan eğitim yoluyla yapılan toplantıya 32 (otuz iki ) öğretmen katıldı.![DÖGEP Söyleşisi Ve Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2021_06/02114106_IMG-20210601-WA0004.jpg)