ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DÖGEP Toplantısı
İlçemiz Ünye İmam Hatip Ortaokulu Koordinatörlüğünde, 29 Aralık 2020 saat 10.00'da, İlçemizde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerinin katılımı ile "Etkili ve lider öğretmenlik, öğretmenliğin misyonu, millî, manevî ve evrensel sorumlulukları" konularında uzaktan eğitim yoluyla DÖGEP "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı" toplantısı ve söyleşisi yapıldı.Uzaktan eğitim ile online olarak yapılan toplantıya 31 kişi katılmıştır.![DÖGEP Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2020_12/31151034_DOGEP1.jpg)