ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (EĞİTİM-SEN) İlçe Yönetiminden Ziyaret
Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (EĞİTİM-SEN) İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özgür TOKGÖZ’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretlerinden dolayı Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (EĞİTİM-SEN) İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederiz.![Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (EĞİTİM-SEN) İlçe Yönetiminden Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_12/06093919_20181205_153343.jpg)