ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitimde Engel Yoktur
Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında Eğitim Kurumlarının tatil edildiği ve Uzaktan Eğitim yapıldığı için bu yıl Engelliler Haftası etkinliklerini Özel Eğitim etkinlikleri ortaya koyarak, bu hizmetlerin toplumsal değere dönüşmesi engelli bireylerimize yönelik olumlu tutum geliştirilmesi, kamuoyunun konuya ilişkin farkındalığının arttırılması amacıyla haftanın anlam ve önemine dikkat çekerek, Özel eğitim çağdaş bir eğitimin olmazsa olmazlarından olduğunun bilinciyle Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 10-16 Mayıs Engelliler Haftasını kutluyoruz.![Eğitimde Engel Yoktur](/meb_iys_dosyalar/2020_05/11232138_IMG-20200511-WA0001.jpg)