ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitime 1(Bir) Günlük Kar Tatili
![Eğitime 1(Bir) Günlük Kar Tatili](/meb_iys_dosyalar/2022_03/10200159_WhatsApp_Image_2022-03-10_at_19.57.35.jpg)
Olumsuz hava koşulları nedeniyle ilçemizde TAŞIMALI EĞİTİME,Pelitliyatak İmam Hatip Ortaokulu, Pelitliyatak Şehit Nejdet Aydoğdu İlkokulu, Yenikent İlkokulu/Ortaokulu, Fatih Meydan İlkokulu/Ortaokulu, Tekkiraz İlkokulu/Ortaokulu/ İmam Hatip Ortaokulu, Yeşilkent Şehit Mustafa Güler İlkokulu/Ortaokulu, İnkur İlkokulu/Ortaokulu, Şehit İsmail Ustaoğlu İlkokulu/Ortaokulu, Erenyurt İlkokulu, Tekkiraz ÇPAL'de 11/03/2022 Cuma günü eğitim öğretime bir gün ara verilmesine karar verilmiştir.