Eğitime 1(Bir) Günlük Kar Tatili
![Eğitime 1(Bir) Günlük Kar Tatili](/meb_iys_dosyalar/2022_03/10200159_WhatsApp_Image_2022-03-10_at_19.57.35.jpg)
İlçemizde olumsuz hava şartları nedeniyle ;
15/03/2022 Salı günü taşımalı eğitime ara verilmesine ,
Kırsal kesimde bulunan mahalle okullarımızda
( Pelitliyatak İmam hatip Ortaokulu, Pelitliyatak Şehit Nejdet Aydoğdu İlkokulu, Yenikent İlkokulu/Ortaokulu, Fatih Meydan İlkokolu/Ortaokulu, Tekkiraz İlkokulu/Ortaokulu/ İmamhatip Ortaokulu, Yeşilkent Şehit Mustafa Güler İlkokulu/Ortaokulu, İnkur İlkokulu/Ortaokulu, Şehit İsmail Ustaoğlu İlkokulu/Ortaokulu, Erenyurt İlkokulu, Tekkiraz ÇPAL) ve Özel Eğitim Okullarımız ile özel eğitim sınıflarımızda 15/03/2022 Salı günü eğitim öğretime bir gün ara verilmesine karar verilmiştir.