ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fatih Meydan İlk/Ortaokuluna Ziyaret
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer UYSAL ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bahri ASLIŞEN, İlçemiz Fatih Meydan İlk/Ortaokuluna ziyarette bulundular.![Fatih Meydan İlk/Ortaokuluna Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_09/27094958_IMG-20170926-WA0017.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer UYSAL ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bahri ASLIŞEN, İlçemiz Fatih Meydan İlk/Ortaokuluna yapmış oldukları ziyarette ders esnasında sınıflardaki öğretmen ve öğrenciler ile bir araya gelerek eğitim öğretim hakkında bilgi alış verişinde bulundular.