ORDU ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi Tablet Bilgisayar Dağıtımı

Milli Eğitim Bakanlığı Fatih Projesi kapsamında Ünye Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerine tablet bilgisayar dağıtımı yapıldı.  
Fatih Projesi Tablet Bilgisayar Dağıtımı

Ünye Kaymakama Sayın Mustafa DEMİR, Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM, Okul Müdürü Ayşe AKYOL ve Öğretmenlerin katılımıyla Ünye Arif Nihat Asya Anadolu Kız Meslek Lisesi’nin öğretmenler odasında düzenlenen programda Fatih Projesi kapsamında dağıtılan tabletlerin teslimi yapıldı.

Düzenlenen programda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM; “ ilçede 299 meslek lisesi öğretmenine tablet bilgisayarın dağıtımının yapılacak ve Meslek Lisesi grubunda ki okulların akıllı tahtaları ikinci aşama olarak kurulma işlemlerinin tamamlandı, şimdi tablet dağıtma aşamasına geldik. İlk etapta öğretmenlerimizin tabletlerini Kaymakamımızın katılımıyla başlatmış olduk. Bu kapsamda 299 öğretmenimizin tablet bilgisayarları bu hafta itibariyle Meslek Lisesi okullarımıza dağıtılmış olacak. Okullarımıza 149 Akıllı Tahta kurulmuş oldu. Anadolu Lisesinde ki okullarımızın tahtaları geçen yıl ve bir önceki yıl kurulma işlemleri tamamlanmıştı. Şu aşamada tüm ortaokullarımızda ki alt yapı çalışmaları devam ediyor. Birinci dönem sonuna doğru akıllı tahtaların kurulma işlemleri tamamlamak için bekliyoruz” dedi.

           Program öğretmenlere tablet dağıtımının ardından son buldu.

 

Kaledere Mah. Hükümet Konağı 3. Kat Ünye / ORDU - 0 (452) 323 11 26 / 323 28 97

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.