ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fatsa ve Korgan İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin Ziyareti
Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Saygın ATİNKAYA ve Korgan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Murtaza ALAN, Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Özgür TOKGÖZ'ü makamında ziyaret ettiler.Eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili istişarelerde bulundular. Ziyaretlerinden dolayı Sayın Müdürlerimize teşekkür ederiz.![Fatsa ve Korgan İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2021_04/02205217_IMG-20210402-WA0027.jpg)