ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Genç Muhafızlar" Hafızlık Yarışması ve "Genç Sadâ" Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması Ordu İl Finali'nde Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisemizden Büyük Başarı
![](/meb_iys_dosyalar/2023_02/27151644_WhatsApp_Image_2023-02-27_at_14.50.18.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Anadolu İmam Hatip Liseleri arası "Genç Muhafızlar" Hafızlık Yarışması ve "Genç Sadâ" Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması Ordu İl Finali'nde Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerimizden Yusuf İslam TAŞ, Kur'an- ı Kerim'i Güzel Okuma Kategorisinde İl Birincisi ve Murat Can ÜÇ, Hafızlık Yarışması Kategorisinde İl Birincisi olmuştur.Okul idarecilerimizi, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.