ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GençBizz e-Challenge "Koronavirüs'ün Etkilerine Karşı Gençler Çözüm Üretiyor"
GençBizz e-Challenge Doğu Karadeniz Programı kapsamında "Koronavirüs'ün etkilerine karşı gençler çözüm üretiyor" temalı, öğrencilerin online platformda bir araya gelerek ?Koronavirüs salgının yarattığı sosyal, psikolojik, ekonomik sorunlarla başa çıkmak için yenilikçi girişim fikirleri yaratmak? konulu etkinliğe, okulumuzu temsilen 8.Gruptan katılan 11/E sınıfı öğrencimiz Emirhan EDİZ'in takımı 1.olmuştur.Öğrencimizi bu güzel başarıdan dolayı kutluyoruz.Öğrencimize bu etkinlikte desteklerini esirgemeyen İdarecilerimize ,öğretmenlerimiz ,Öner TANIK,Aybike BALCI, Enes KALKAN ve Önder DÜNDAR'a teşekkür ediyoruz.![GençBizz e-Challenge](/meb_iys_dosyalar/2020_05/14205047_IMG-20200514-WA0011.jpg)