ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti´nden Gelen Öğrenciler İlçemizi Ziyaret Etti
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Grubundan 37 öğrenci,3 öğretmen, Acara Eğitim ve Kültür Bakanlığı´ndan bir Daire Başkanı ve Batum Başkonsolosluğu görevlisi bir rehber eşliğinde ilçemizi ziyaret etti.![Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti´nden Gelen Öğrenciler İlçemizi Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_22135409_sam_4584.jpg)
İlçemize gelen Gürcü Misafirler Yusuf Bahri Anadolu Lisesinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM Şube Müdürü Hasan MUTLU´nun katılımıyla kahvaltı yapıldıktan sonra program dahilinde, Çakırtepe, Ünye Kalesi, Çamlık , Kent Ormanı , Sahil Yolu ve Atatürk Parkındaki gezilerini yaparak öğle yemeğini Ünye Anadolu İmam Hatip Lisesinde , akşam yemeğini de Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yiyerek ilçemizden ayrılacaklar.