ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Halk Eğitim Merkezi Kuaförlük Bölümü Eğitmen ve Kursiyerleri Göbü Köy Yaşam Merkezindek Eğitim Gören METİP Öğrencilerimizi Ziyaret Ettiler
![Halk Eğitim Merkezi Kuaförlük Bölümü Eğitmen ve Kursiyerleri Göbü Köy Yaşam Merkezindek Eğitim Gören METİP Öğrencilerimizi Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2023_08/30221833_WhatsApp_Image_2023-08-29_at_23.17.30.jpg)
Ünye Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi Kuaförlük Kursu eğitmen ve kursiyerleri Göbü Köy Yaşam Merkezimizde eğitim gören öğrencilerimizi ziyaret ederek saç bakımlarını yaptılar. İlgilerinden dolayı eğitmenimize ve kursiyerlerimize teşekkür ederiz.