ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İki Okulumuzdan İki Büyük Başarı
Ortaöğretim Genel Müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu Liselerarası 'Bir Asırlık Destan: Çanakkale' konulu kompozisyon yarışmasında Ordu il birincisi olan Mehmet Refik Güven Anadolu Lisesi öğrencimiz Merve CİN ve Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu 'İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü' Çevrimiçi Slogan Yarışması'nda Ordu il birincisi olan Adnan Menderes MTAL öğrencimiz Gökdeniz BİLGİN'i tebrik eder başarılarının devamını dileriz.![İki Okulumuzdan İki Büyük Başarı](/meb_iys_dosyalar/2021_03/19215646_IMG-20210319-WA0027.jpg)