ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İkizce ve Çaybaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Ziyareti
İkizce İlçe Milli Eğitim Müdürü Aykut FİDAN, Çaybaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜNEŞ ve İkizce İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih YILDIZ, Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeni başlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özgür TOKGÖZ’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretlerinden dolayı İkizce İlçe Milli Eğitim Müdürü Aykut FİDAN, Çaybaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜNEŞ ve İkizce İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih YILDIZ’a teşekkür ederiz.![İkizce ve Çaybaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2018_11/21082535_20181120_093937.jpg)