ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı
İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU başkanlığında 8 İlçe Millî Eğitim Müdürümüzün katılımıyla Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde düzenlenen toplantıda Ordu'da başarıyı artırmaya yönelik yapılan ve planlanan çalışmalar,proje hazırlıkları ve ilçeler arası ortak yapılacak faaliyetler görüşüldü.![İl Müdürümüz Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_01/14223709_WhatsApp_Image_2022-01-14_at_21.30.38.jpg)