ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl ve Doğu Karadeniz Bölge Temsilcisi Anafarta Ortaokulu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 29-30-31 Mayıs 2015 tarihlerinde 5. Çocuk Oyunları Türkiye Şampiyonası yapılacaktır.![İl ve Doğu Karadeniz Bölge Temsilcisi Anafarta Ortaokulu](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_22163635_kapak.jpg)
12 bölgenin katıldığı (ÇOSKK) “Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Konfederasyonu”na bağlı “Geleneksel Çocuk Oyunları” alanında Türkiye Finalinde İl ve Doğu Karadeniz Temsilcisi olarak İlçemiz Anafarta Ortaokulu katılacaktır.