ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM´in Bayram Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa ERDEM´in Bayram Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2015_06/k_12174041_sam_0106.jpg)
Bayramlar, insanların kardeşçe kucaklaştıkları, birbirine olan sevgi ve saygılarının perçinlendiği günlerdir. Kardeşlik ve dayanışma duygularını geliştirmesi umuduyla, eğitim camiamız başta olmak üzere tüm halkımızın ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutluyor; sağlık, başarı ve mutluluk getirmesi dileklerimle saygılarımı sunuyorum.
Musa ERDEM
İlçe Milli Eğitim Müdürü