ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Özgür TOKGÖZ ve Şube Müdürlerimiz, Atatürk İlkokulumuzu Ziyaret Ettiler
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Özgür TOKGÖZ ve Şube Müdürlerimiz, Atatürk İlkokulumuzu Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2024_05/27132303_ataturkilkokulu5.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Özgür TOKGÖZ ve Şube Müdürlerimiz, Atatürk İlkokulumuzu ziyaret ederek idareci, öğretmen ve öğrencilerimizle biraraya geldiler. Milli Eğitim Bakanlığımızca tüm öğretim kademelerindeki zorunlu derslere ait "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" yeni eğitim müfredatı, 2023-2024 eğitim öğretim yılı mesleki çalışma dönemi ve okulumuzda yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili öğretmenlerimizle görüş alışverişinde bulunarak sınıflarımızda öğrencilerimizle biraraya geldiler.