ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Özgür TOKGÖZ ve Şube Müdürlerimizin Katılımlarıyla Okul/Kurum Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi ve Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Bilgilendirmesi Yapıldı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Özgür TOKGÖZ ve Şube Müdürlerimizin Katılımlarıyla Okul/Kurum Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi ve Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Bilgilendirmesi Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2024_05/28103924_toplanti4.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Özgür TOKGÖZ ve Şube Müdürlerimizin katılımlarıyla Okul/Kurum Müdürleri Toplantısı gerçekleştirilmiştir.Toplantıda Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli bilgilendirmesi yapılmıştır.
Mesleki Çalışma döneminde dikkat edilmesi gereken hususlara değinilerek dönem sonuna kadar ve yaz dönemi okullarımızda yapılacak çalışmalar değerlendirilmiştir. Çeşitli konular ile ilgili dikkat edilmesi gereken hususlar değerlendirilmiştir.