ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Okul Ziyaretleri
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Okul Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2022_03/09092906_WhatsApp_Image_2022-03-08_at_22.09.20.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özgür TOKGÖZ, Pelitliyatak İmam Hatip Ortaokulu, Şehit Nejdet Aydoğdu İlkokulu, Yeşilkent Ş. Mustafa Güler İlk/Ortaokulu, Fatih Meydan İlk/Ortaokulu ve Yenikent İlk/Ortaokulu'nu ziyaretinde idareci, öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya gelerek bu okullarımızda yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulundular.