İlçemiz Mürüvvet Vidinli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün Usta Öğretici İhtiyacı
![İlçemiz Mürüvvet Vidinli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün Usta Öğretici İhtiyacı](/meb_iys_dosyalar/2018_11/06150842_k_21155635_k_14111634_DUYURU.jpg)
Ünye Mürüvvet Vidinli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde 2018-2019 eğitim öğretim yılında açılacak olan Futbol Antrenörlüğü Eğitimi kurslarında görevlendirilmek üzere öğretmen ve usta öğretici talepleri alınacaktır. Başvuru işlemlerinin 25-29 Mart 2019 tarihleri arasında Ek-2 Ücretli Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formuna esas belgeler ve dilekçe ile görev almak istenilen kuruma yapılacaktır.
Başvuruda Gereken Belgeler
1- Öğrenim Belgesi (Diploma)
2- Alanıyla İlgili Çalışması varsa SGK dökümü
- 3- Varsa EK-2 de belirtilen belgeler
Başvuru Yeri:
Mürüvvet Vidinli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
Kaledere Mah.Orta Carşı Cad.No:24 ÜNYE