ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstanbul Mutfak Günleri Gastronomi Festivalinde Ünye Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerimizden Büyük Başarı
![İstanbul Mutfak Günleri Gastronomi Festivalinde Ünye Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerimizden Büyük Başarı](/meb_iys_dosyalar/2023_12/16121253_whatsappimage20231216at12.09.231.jpg)
İstanbul Tuzla Viaport Marina'da düzenlenen 20.Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri Gastronomi Festivalinde, Ünye Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimizden; Medine KILIÇ: Restoran Makarna Tabağı-Gümüş Madalya Zeynep KÖZ: Restoran Balık Tabağı-Gümüş Madalya Şevval YANIK: Restoran Tatlı Tabağı-Bronz Madalya Gülfem ENGİN: Restoran Ana yemek Tabağı- Bronz Madalya kazanmıştır. Okul idarecilerimizi, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.