ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstanbul'un Fethinin 571.Yıldönümü Ünye Anadolu İmam Hatip Lisemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı
İstanbul'un fethinin 571.yıldönümü Ünye Anadolu İmam Hatip Lisemizde çeşitli etkinliklerle kutlandı. Şiir dinletileri ile başlayan program daha sonra çeşitli geleneksel yarışmalarla ve etkinliklerle okul bahçesinde devam etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özgür TOKGÖZ ve Şube Müdürümüz Telat AKTAŞ programa katılarak emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ettiler.