ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulundan Kaymakam Bey´e Ziyaret
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Kızlar Voleybol ve Erkekler Basketbol Takımı öğrencileri ve öğretmenlerini, Ünye Kaymakamı Sayın Mustafa DEMİR makamında kabul etti.![Mehmet Akif Ersoy Ortaokulundan Kaymakam Bey´e Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_24153654_sam_3613.jpg)
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Kızlar Voleybol ve Erkekler Basketbol Takımı Bölge elemelerini geçerek Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanmış olup; Türkiye sıralamasında ilk 32 ye girmeyi başarmıştır.
Takımlarımıza Türkiye Finallerinde başarılar dileriz.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |