ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizden Büyük Başarı
![Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizden Büyük Başarı](/meb_iys_dosyalar/2023_02/25180515_WhatsApp_Image_2023-02-24_at_15.21.47.jpg)
Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz 'Çevre Dostu, Sürdürülebilir Bir Isıtma Kaynağı: Isı Pompasının Mesleki Teknik Eğitime Entegrasyonu' projesiyle CEVHER Hibe Programında Türkiye 1.si olarak hibe almaya hak kazanmıştır. Okul idarecilerimizi ve projede emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.