ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet Necati Vidinli MTAL CEVHER Projesi Açılışı
![Mehmet Necati Vidinli MTAL CEVHER Projesi Açılışı](/meb_iys_dosyalar/2023_04/25163540_WhatsApp_Image_2023-04-25_at_16.33.45.jpg)
Coşkunöz Eğitim Vakfı tarafından CEVHER Hibe Destek Programı Kapsamında finanse edilen Mehmet Necati Vidinli MTAL' in 'Çevre Dostu Sürdürülebilir Bir Isıtma Kaynağı: Isı Pompasının Mesleki Teknik Eğitime Entegrasyonu' isimli projesinin açılış toplantısı gerçekleştirilmiştir. Projenin ilçemize ve okulumuza hayırlı olmasını diler, Coşkunöz Vakfı'na ve emeği geçen okul idarecilerimize, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.