ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerimizin Tanıtım Standları Kurulmuştur
![Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerimizin Tanıtım Standları Kurulmuştur](/meb_iys_dosyalar/2024_06/05145630_whatsappimage20240605at14.44.491.jpg)
Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen Hayalimdeki Meslek Projesi kapsamında Mustafa Rakım Anadolu Lisesi Spor Salonunda ilçemizdeki Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerimizin tanıtım standları kurulmuştur. Standların hazırlanmasında emeği geçen okul idarecilerimize,öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.