ORDU
ÜNYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Savunma Üniversitesi Tanıtım Programı Düzenlenmiştir
![Milli Savunma Üniversitesi Tanıtım Programı Düzenlenmiştir](/meb_iys_dosyalar/2022_12/21105253_WhatsApp_Image_2022-12-21_at_10.16.40.jpg)
Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Salonu'nda Lise öğrencilerimize yönelik Milli Savunma Üniversitesi Tanıtım Programı düzenlenmiştir. Programda Milli Savunma Üniversitesi Öğretim Görevlisi Albay Emrah ÖKSÜZ tarafından üniversiteyle ilgili bilgi verilmiş ve tercih süreciyle ilgili öğrencilerimize rehberlik yapılmıştır.